PolskiAngielski
» Aktualności

Aktualności

 Ustawa  z 23 lipca 2016 roku  o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.
/images/D2016000133101.pdf

Aktualnie w sprzedaży jest dostępnych około 300 rodzajów szklanych bong. Każde szklane bongo posiada opakowanie jednostkowe chroniące produkt przed stłuczeniem (uszkodzeniem), ponadto na każdym opakowaniu jak i produkcie znajduje się numer katalogowy umożliwiający szybką identyfikacje produktu .
Każde szklane bongo w komplecie posiada cybuch .
Oferowane przez nas szklane bonga charakteryzują się kilkoma parametrami , począwszy od wysokości bonga od około 8 cm do dużych bong mających ponad 500 mm, znajdującego się w komplecie cybucha wykonanym na szlifie 14,5 mm lub 18,8 mm oraz średnicą rury wylotowej uzależnioną od ogólnej wielkości szklanego bonga.
Dodatkowo niektóre modele szklanych bong posiadają możliwość używania lodu.
Wszystkie szklane bonga znajdują się w kategorii bongo podzielonej na kilka kategorii charakteryzujących wysokość szklanego bonga (od małych bong po duże bonga mające ponad 500 mm) oraz jego wyjątkowość i unikalne wykonanie.
W kategorii bongo znajduje się także podkategoria akcesoria do bong , gdzie znajdziecie Państwo części wymienne do szklanych bong oraz produkty uzupełniające.

Życzymy udanych  zakupów

Zespół BongoGo.pl
 
Przejdź do strony głównej

Polecamy produkty

Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się produkty przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj