PolskiAngielski
» Bongo Sklep

Bongo Sklep

Bongo Sklep prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.
Dostęp do cen hurtowych i asortymentu po uprzednim zarejestrowaniu i potwierdzeniu Państwa danych przez Administratora.
Po otrzymaniu informacji od Administratora o aktywacji panelu hurtowego prosimy ponownie zalogować się.

W asortymencie sklepu będą mogli Państwo znaleźć towary z kategorii  headshop & trafika, takie jak:
szklane bonga w różnych rozmiarach i kształtach, duże bonga od 500 mm, proste rury jak i bańki
akcesoria do bongosów, cybuchy, sprzęgła, sitka
bardzo duży wybór lufek i fajek szklanych
bogaty asortyment fajek metalowych
w ofercie także młynki do tytoniu: elektryczne, metalowe, drewniane

Posiadamy bonga w różnych rozmiarach od małych liczących kilka centymetrów po duże bonga osiągające wysokość ponad 50 centymetrów. Każde bongo jest wyposażone w cybuch , który jest wykonany na szlifie 14, 5 mm lub 18,8 mm,  niektóre bonga są wyposażone w dodatkowo w tzw „sprzęgło”, perkolator, dyfuzor oraz dyski filtrujące.
Jeżeli  szukacie Państwo  nowych produktów do swojego sklepu , w szczególności szklanych bong, posiadamy mega  wybór bong  szklanych ( około 300 rodzajów) wykonanych ze szkła artystycznego, żaroodpornego, borowo-krzemowego. W ofercie dostępne są bonga o różnych kształtach , charakteryzują się różnymi rozmiarami, grubością szkła, wykonaną grafiką, kolorystyką  oraz kształtem.
Oglądając na stronie wachlarz oferowanych szklanych bong Sami Państwo zdecydujcie , które spełnią oczekiwania Waszych klientów, a tym samym zapewnią Państwu dodatkowy obrót a co za tym idzie dodatkowy zysk.
 
Szklane bongo –
cieszy się największą popularnością . Różne odmiany szkła jako materiał bonga oferują wiele zalet, szczególnie elegancki wygląd i możliwość indywidualnego doboru. Bongo szklane cechuje odporność na wysokie temperatury oraz w przypadku uszkodzenia łatwy dobór wymiennych części
Kształty i rozmiary bonga to kwestia gustu, nie ma nic, co nie istnieje, od małych mini bong, średniej wielkości po duże bonga z wielkimi bańkami , bonga z dwoma cybuchami, z dyfuzorami, perkolatorami i inne. W bongach często zdarza się, że chillum składa się z kilku części :z głów i oddzielnego sprzęgła, co ma tę zaletę, że głowica może się zmieniać w zależności od nastroju.
 

Zapraszamy do zakupów

Zespół Bongogo.pl


 
Przejdź do strony głównej

Polecamy produkty

Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się produkty przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj