Strona główna1 » Bongo Sklep2 » Bongo Lodowe Sklep

Bongo Lodowe Sklep

Bongo Lodowe Sklep Bongogo.pl poleca  profesjonalne szklane bonga lodowe , czyli produkty posiadające stopery umożliwiające użycie kostek lodu. W ofercie posiadamy szklane bonga o różnych wysokościach i grubości szkła. Dlaczego stopery i po co kostki lodu?.
Stopery lodowe są bardzo praktycznym wyposażeniem Twojego bonga. Umieszczone na stoperach kostki lodu powodują , że dym z ulubionego zioła, który wdychasz jest delikatny i schłodzony co sprawia pełne zadowolenie z użytkowania.
Szklane bonga lodowe tworzone są  tak aby każdy użytkownik mógł dopasować szklane bongo do swoich potrzeb. Oferowane bonga szklane wykonane są ze szkła żaroodpornego, wyposażone są w tzw sprzęgło wraz cybuchem. W zależności od modelu są wzbogacone o elementy filtrujące oraz dyfuzory
Oferowane   szklane bonga w naszym sklepie są produktami nowymi, posiadającymi indywidualne opakowanie, chroniące produkt przed stłuczeniem.
Każde bongo osiada indywidualny numer katalogowy w celu szybkiej identyfikacji produktu.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Dopasuj bongo lodowe do swoich potrzeb. Tylko w naszym sklepie bardzo urozmaicony wybór, szczególnie polecamy bonga lodowe, w których wykonane stopery do użycia kostek lodu gwarantuj dużo przyjemności z użytkowania. Kostki lodu zmniejszają temperaturę dymu, który staje się  dające rześki i delikatny.
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się produkty przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj